Перевезення вантажів по Києву та області для приватних клієнтів та юридичних осіб

Вантажоперевезення: від 300 грн. / год
Мін. замовлення: 2 години + подача від 900 грн.*

ЗАМОВИТИ
При замовленні авто з гідробортом Рокла - БЕЗКОШТОВНО!
ЗАМОВИТИ
Автомобіль з гідробортом за ціною звичайного

Вантажоперевезення: 300 грн. / год
Мін. замовлення: 2 години + подача 900 грн.*

ЗАМОВИТИ

Транспорт до 5 тонн - авто для переїзду, перевезення меблів та вантажів

Mercedes Atego 5т
  • Характеристики автомобіля
  • Довжина6
  • Ширина2.4
  • Висота2.4
  • Об `єм363
  • Вантажопідйомність5 000кг
Ціна Перевезення: 400 грн/година Мінімальне замовлення: 3 години + подача/1600грн Перевозка за пределы Киева: 17,00 грн/км (в обидві сторони)

Вантажоперевезення до 5 тонн по Києву

Якщо Ви маєте великий офісний переїзд або переїзд квартири по Києву або по Україні. Наша компанія завжди готова прийти на допомогу. У нас для перевезення речей є спеціально обладнані вантажні автомобілі та досвідчені вантажники. У нас ви завжди можете замовити автомобіль для вантажоперевезення до 5 тонн по Києву, області та Україні. Наші автомобілі для перевезення вантажів до 5 тонн є досить економним варіантом для квартирних переїздів, переїздів на дачу, переїзду офісу, перевезення меблів, перевезення будматеріалів, перевезення палет, а також інших різних вантажів. Для перевезення вантажів до 5 тонн у нашому автопарку є достатньо автомобілів як із гідробортом так і без. Ці автомобілі вантажопідйомністю до 5000 кг. мають досить значний обсяг кузова. Такий транспорт відмінно підійде для перевезення меблів (Київ). Підлога та стіни кузова обшиті фанерою, по периметру кузова є спеціальні кріплення для надійної фіксації вантажу ременями.

Основні причини замовити вантажний автомобіль до 5 тонн пов’язані з необхідністю швидкої та доступної або перевезення вантажів по Києву та області. Такі автомобілі часто підходять для квартирного або офісного переїзду, перевезення будматеріалів, важкого обладнання, сейфів.

Щодня надаючи послуги вантажоперевезення протягом більш ніж 15 років, наша компанія набула великого досвіду з перевезення вантажів від 1 до 10 тонн.

Просто зателефонуйте нам і ми підберемо для Вас оптимальний варіант автомобіля для вантажоперевезення і якщо є необхідність, можна замовити автомобіль з вантажниками.

Потрібні вантажоперевезення?
Дзвоніть зараз +38 (066) 227 02 02
Зручно дзвонити? Ми передзвонимо Вам!
Потрібні вантажоперевезення? - Телефонуйте!