Перевезення вантажів по Києву та області для приватних клієнтів та юридичних осіб

Вантажоперевезення: від 300 грн. / год
Мін. замовлення: 2 години + подача від 900 грн.*

ЗАМОВИТИ
При замовленні авто з гідробортом Рокла - БЕЗКОШТОВНО!
ЗАМОВИТИ
Автомобіль з гідробортом за ціною звичайного

Вантажоперевезення: 300 грн. / год
Мін. замовлення: 2 години + подача 900 грн.*

ЗАМОВИТИ

Транспорт - авто для переезда, перевозки мебели и грузов

Вантажні автомобілі для переїзду та перевезення меблів.

Компанія “Віва Транс” має у своєму розпорядженні великий автомобільний парк вантажних машин. І якщо вам потрібна машина для переїзду, наша компанія рада запропонувати свої послуги. Для Вас ми підберемо найбільш підходящий та оптимальний вантажний транспорт, а також надамо бригаду кваліфікованих вантажників у мінімальні терміни.

Ви зможете замовити машину для переїзду та будь-яких інших транспортних потреб та потреб. Вибір транспортних завдань, які ми можемо вирішити, досить великий. Будь-яке вантажоперевезення з нашими автомобілями надзвичайно просте та ефективне. Замовити авто для перевезення меблів Київ гранично просто, особливо, якщо Вас цікавить місто для перевезення – це Харків. Якщо вам потрібне авто для квартирного або офісного переїзду, компанія «Віва Транс» підбере Вам машини потрібних розмірів.

Вантажні автомобілі для перевезення вантажів

Замовити машину для перевезення вантажу можливо прямо на нашому сайті, заповнивши заявку або зателефонувавши за телефонами, вказаними на сайті.

Потреба у вантажній машині виникає і у підприємства, і приватної особи. Наприклад, необхідна машина для перевезення вантажів, щоб перевезти меблі чи побутову техніку. Для доставки сировини на підприємство або товару клієнту, а також перевезення меблів, товару або будь-якого вантажу Вам також знадобиться вантажний автомобіль.

На сьогоднішній день потреба в авто для перевезення досить висока в будь-яких сферах. При цьому видів вантажних машин є безліч. Наша компанія підбере вантажний автомобіль, який буде відповідати Вашим вимогам, тому що ми маємо широкий автопарк.

Наша компанія є таким професіоналом у транспортних послугах. Замовивши машину для вантажоперевезень у нас, Ви зможете вирішити усі питання в мінімальні терміни та за низькою вартістю. Ми працюємо для Вас!
Потрібні вантажоперевезення?
Дзвоніть зараз +38 (066) 227 02 02
Зручно дзвонити? Ми передзвонимо Вам!
Потрібні вантажоперевезення? - Телефонуйте!