Перевезення вантажів по Києву та області для приватних клієнтів та юридичних осіб

Вантажоперевезення: від 300 грн. / год
Мін. замовлення: 2 години + подача від 900 грн.*

ЗАМОВИТИ
При замовленні авто з гідробортом Рокла - БЕЗКОШТОВНО!
ЗАМОВИТИ
Автомобіль з гідробортом за ціною звичайного

Вантажоперевезення: 300 грн. / год
Мін. замовлення: 2 години + подача 900 грн.*

ЗАМОВИТИ

Транспорт до 1,5 тонн - авто для переїзду, перевезення меблів та вантажів

Volkswagen Krafter
  • Характеристики автомобіля
  • Довжина4.6
  • Ширина2.1
  • Висота2.2
  • Об `єм243
  • Вантажопідйомність1 800кг
Ціна Перевезення: 300 грн/година Мінімальне замовлення: 2 години + подача/900грн Перевозка за пределы Киева: 12,00 грн/км (в обидві сторони)

У нас ви можете замовити автомобіль для вантажоперевезення до 1,5 тонни по Києву, області та Україні. Автомобілі для перевезення вантажів до 1,5 тонн є економічним варіантом для невеликих квартирних переїздів, дачних переїздів, офісних переїздів, перевезення меблів, перевезення палет та інших різних малогабаритних вантажів. Для перевезення вантажів до 1,5 тонн ми використовуємо автомобіль Volkswagen Krafter вантажопідйомністю до 1800 кг. з чималим обсягом кузова. Даний вантажний автомобіль відмінно підходить для перевезення меблів, Підлога та стіни кузова обшити фанерою, по периметру кузова є спеціальні кріплення для надійної фіксації вантажу ременями.

Основні причини замовити малотонажний вантажний автомобіль від 1 до 2 тонн пов’язана з необхідністю швидкого та доступного перевезення товару або перевезення вантажів по Києву та області.

Щодня надаючи послуги вантажоперевезення протягом більш ніж 15 років, наша компанія набула великого досвіду з перевезення вантажів від 1 до 10 тонн.

Просто позвоните нам и мы подберем для Вас оптимальный вариант автомобиля для грузоперевозки и если есть необходимость, можно заказать автомобиль с грузчиками.

Потрібні вантажоперевезення?
Дзвоніть зараз +38 (066) 227 02 02
Зручно дзвонити? Ми передзвонимо Вам!
Потрібні вантажоперевезення? - Телефонуйте!