Професійні вантажники

Вантажники у м. Київ

Якісні послуги вантажників у Києві

Дякую, ваша заявка прийнята. Менеджер зв'яжеться з вами

Розрахунок вартості вантажоперевезення

Адресу вводьте у форматі "Назва міста/вулиця/номер будинку/квартири"

 • Звідки: Тест
 • Куди: Тест
 • Відстань: 300
 • Час: 1 ч
 • Тоннаж транспорту: 1 т
 • Кількість автомобілів: 1
 • Кількість вантажників: 1
~ 500 грн

Розрахунок вартості вантажоперевезень здійснюється тільки в межах Києва. У вартість не входять додаткові послуги: пакувальний матеріал, підйом на поверх, монтаж і розбирання меблів.Що робити, якщо в найближчому майбутньому на вас чекає такий важливий захід, як перевезення вантажу, переїзд, або ж просто потрібно швидко перевезти майно з точки А в точку Б? Все просто – звернутися по кваліфіковану допомогу до співробітників мувінгової компанії Viva-Trans! У нашій компетенції – надання послуги на найвищому рівні, про що свідчить клієнтська база, що постійно розширюється протягом останніх років.

Послуги вантажників: ціна від Viva Trans

Ціни на послуги 2021 рік у КиєвіВартість
тариф роботи 1-го вантажника120 грн/година
тариф роботи 2-х вантажників240 грн/ година
Спуск/підняття вручну поверхами, наприклад: меблі або диван тощо.+ 10 грн/поверх
Предмети, що перевищують 90 кг3 грн за кожний кг
Робота у нічний час200 грн/година + оплата проїзду вантажника на об’єкт (туди і назад)

На окрему увагу заслуговує вартість послуг, оскільки вона формується з декількох факторів. Зрозуміло, послуги фахівців що неспроможні коштувати дешево, інакше якість розраховувати годі й говорити. Тим не менш, ми робимо все можливе, щоб цінова політика в Viva-Trans залишалася демократичною всупереч тарифам на пальне, обслуговування транспорту та супровідні витрати, що постійно зростають. З моменту заснування компанії ми поставили перед собою планку якості певної висоти і відтоді продовжуємо її підвищувати за допомогою стабільного зростання та розвитку наших спеціалістів.

Розрахувати вартість переїзду ви можете самостійно, використовуючи розцінки з таблиці, або звернувшись до співробітника компанії та позначивши обсяг необхідних для виконання робіт. Скільки коштуватиме вантажоперевезення – залежить від кількох факторів, зазначених нижче.

Як замовити професійних вантажників недорого/дешево?

Якщо ви ухвалили рішення про співпрацю зі справжніми майстрами своєї справи, то однозначно потрапили за адресою. Все, що потрібно зробити далі – зв’язатися з одним з наших менеджерів та описати поставлене завдання. Після отримання вихідних даних диспетчер прораховує час виконання замовлення та його вартість. Підсумкова ціна послуги вантажників залежатиме від таких факторів, як:

 • об’єм вантажу;
 • відстань між пунктами навантаження та вивантаження;
 • терміновість;
 • наявність специфічних вимог тощо.

Якщо вказана сума вас влаштовує – буде укладено договір про співпрацю з чітким визначенням часу та термінів вантажоперевезення. Вантажники для переїзду та машина прибудуть до об’єкту точно у вказаний час.

Про компанію
+15 років

На ринку вантажоперевезень

+7 років

Середній стаж роботи вантажників

+10 000

Виконаних вантажоперевезень

100%

Гарантія безпеки вантажу

Часто задавані питання

Чи можна замовити послуги вантажників у Віватранс?

Так. Наші вантажники допоможуть Вам зібрати та розібрати меблі, професійно запакують крихкі предмети, акуратно перемістять вантаж усередині приміщення, спустять його сходами, піднімуть на поверх і занурять у машину. Замовити послуги можна разом із перевезенням вантажу на автомобілі або окремо. Вартість залежить від кількості речей, їх типу та поверховості.

Чи оплачується час простою у пробці?

Так, замовник оплачує всю подорож. Однак Ви можете призначити будь-який час для транспортування. Оформляючи замовлення, проконсультуйтеся з оператором щодо завантаженості доріг.

Чи допомагають водії вантажити речі?

Так. Така послуга оплачується окремо. Оформляючи замовлення, не забудьте повідомити оператора про всі свої побажання для розрахунку повної вартості транспортування.

Чи занесуть вантажники речі у квартиру?

Вантажники поставлять вантаж туди, куди Ви скажете.

Чи можна змінити маршрут під час перевезення?

Так. По дорозі до місця призначення замовник може додавати нові пункти вивантаження та навантаження у разі потреби. Однак сповіщати оператора про всі побажання найкраще заздалегідь, оскільки це впливає на вартість перевезення та механізм роботи водія.

Хто відповідає за вантаж під час його тр

Під час транспортування вантажу за його безпеку відповідає компанія-перевізник. Ми не несемо матеріальну відповідальність лише за дзеркала та скляні предмети.

Я хочу переїхати з Києва в інше місто, чи можу замовити у вас тільки вантажників?

Так, компанія «Viva Trans» допоможе вам перевезти речі з одного міста до іншого навіть на вашій машині, адже ми працюємо по всій Україні.

З якими товарами навчені працювати ваші вантажники?

Наші вантажники вміють працювати з чималою кількістю товарів. Сюди входять не тільки звичайні шафи, холодильники і телевізори, але й важливі документи, антикварні меблі, предмети з кришталю, фарфору та їм подібних матеріалів, що легко б’ються. Завдяки цьому наші співробітники можуть виконувати досить складні замовлення без особливих труднощів і за короткий термін.
Потрібні вантажоперевезення?
Дзвоніть зараз +38 (066) 227 02 02
Зручно дзвонити? Ми передзвонимо Вам!
Потрібні вантажоперевезення? - Телефонуйте!

Вантажники (Київ): виконання замовлення з індивідуальним підходом

Ми не використовуємо шаблонні методи при виконанні роботи. Будь-то переїзд квартири, будинку чи офісу, ми завжди враховуємо індивідуальну специфіку та складність поставленого завдання. Для того, щоб репутація компанії завжди знаходилася в обраному нами сегменті, а значить на висоті, у нас є все необхідне:


 • Вантажні машини різної місткості для вирішення задач різної складності (Газель, Mercedes, MAN, Volkswagen, Renault).
 • Комплексний підхід до вирішення завдань, що передбачає злагоджену взаємодію всіх співробітників фірми для економії часу, грошей та енергії замовника.
 • Високий досвід усіх зайнятих у роботі фахівців, а також – відповідна фізична підготовка, якою володіє кожна бригада вантажників, завдяки чому забезпечується збереження вантажу під час переїзду.
 • Прагнення максимально точно виправдати очікування клієнта – навіть якщо переїзд вам потрібен “на вчора” – ми готові піти на зустріч.

Наша фірма з перших днів своєї присутності на ринку прагнула надавати комплексні послуги, включаючи в них всі етапи, які можуть знадобитися при переїзді. Це – і демонтаж (розбирання) меблів, і упаковка вантажу, що допомагає уникнути пошкодження навіть найтендітніших виробів при їх перевезенні та появи подряпин на поверхні меблів, техніки. Ми проводимо всі необхідні виміри (габарити, маса) для того, щоб визначити, чи пройде меблі та техніка в дверний проріз, чи можна не розбираючи винести шафу по сходах і враховуємо безліч інших нюансів.

Ми беремося за виконання роботи будь-якої терміновості. У нас ви можете замовити вантажників на годину для переїзду квартири, бригаду працівників для перевезення важкого промислового обладнання, побутових речей, обладнання офісу. Ми допоможемо розібрати, зібрати, здійснити акуратно занесення та винесення предметів, їх транспортування з урахуванням специфічних особливостей та маршруту.

Серед наданих послуг – розвантаження залізничних вагонів та фур, такелажні роботи із застосуванням спеціального обладнання, підйом та спуск на поверх. Усі нюанси та деталі співпраці обговорюються ще до моменту укладання договору, що дає можливість підібрати та узгодити оптимальний варіант як для замовника, так і для фірми.

Для того, щоб позбавити себе від незапланованих витрат і зайвих переживань, будь ласка, постарайтеся максимально викласти інформацію нашому оператору. Тільки так ми можемо гарантувати, що замовлення буде виконано в раніше обумовлений термін і вам не доведеться нести додаткові витрати. Якщо ви вважаєте за краще мати справу з професіоналами, які якісно виконують свою роботу та цінують час клієнта, то компанія Viva-Trans – саме те, що вам потрібне.

Професійні вантажники: всі послуги з переміщення вантажів на вигідних умовах

У яких ситуаціях можуть знадобитися послуги вантажників? Споживачі звертаються за допомогою до фахівців у найрізноманітніших життєвих обставинах – за необхідності швидко та якісно організувати перевезення квартири, будинку, офісу, транспортування обладнання з підприємства або зі складу, для переміщення банківського обладнання, великих та дрібних вантажів, будматеріалів, меблів та ін. Послуги вантажників у Києві, Київській області та по всій Україні надає компанія Viva Trans

Особливості послуг вантажників у Києві

Ми не обмежуємося наданням послуг у вузькому сегменті. Для наших клієнтів – весь спектр можливостей компанії Viva Trans – вантажники на годину, команда спеціалістів для перевезення великогабаритного вантажу, співробітники з досвідом перевезення крихких предметів, електроніки, такелажних робіт. Дізнатися всю інформацію про послуги, що надаються, ви можете у нашого диспетчера, зателефонувавши за телефонами, вказаними на сайті.

Ми подбали про те, щоб кожен замовник отримав у компанії Viva Trans максимально комфортний сервіс:
 • автопарк Viva Trans включає транспорт різної місткості та вантажопідйомності – Газель, Mercedes, MAN, Volkswagen, Renault;
 • вантажники мають гарну фізичну форму та витривалість, що гарантує безпеку, збереження та цілісність вашого вантажу;
 • налагоджена відмінна система взаємодії між усіма працівниками компанії, що дає можливість скоротити фінансові та тимчасові витрати клієнта;
 • ми надаємо термінові послуги – навіть якщо перевезення має бути здійснено найближчим часом – впевнені – ми знайдемо вихід із ситуації.

Скористатися пропозицією компанії Viva Trans та замовити послуги вантажників можуть фізичні та юридичні особи. При необхідності ми здійснюємо доставку вантажу до всіх міст України.

Переваги співпраці з нами

Чому варто розпочати співпрацю з Viva Trans? Причин кілька:
 • – практичність – ми надаємо різні варіанти для перевезення вантажів з різними особливостями і характеристиками;
 • – безпека – детальна підготовка до виконання робіт дозволить уникнути заподіяння шкоди вашому вантажу та забезпечити його безпеку на всьому шляху переміщення;
 • – професіоналізм – навантаження та розвантаження вантажу проводиться з урахуванням його особливостей та застосуванням усіх необхідних технічних та фізичних засобів;
 • – економічність – ми дотримуємося лояльної цінової політики – скористатися послугами та замовити вантажників у Києві може кожен!

Звернення за допомогою в Viva Trans – це дійсно практичне і правильне рішення задачі, пов’язаної з транспортуванням будь-яких вантажів. Ми перевозимо предмети з крихких матеріалів, банківські сейфи, банкомати, меблі, техніку, електронне обладнання – будьте певні – робота наших вантажників не дозволить пом’яти, подряпати вантаж, завдати йому будь-якої шкоди.

Багато споживачів задаються питаннями – скільки коштують вантажники, яка ціна на послуги перевезення по Києву, Україні? У процесі формування ціни враховуємо різні чинники. Серед них є обов’язкові умови для перевезення того чи іншого роду вантажів, так і ті, які дозволять виконати завдання з найбільшим комфортом для замовника. Ознайомтеся з прайсом на послуги на сайті та дізнайтесь точну вартість перевезення у нашого диспетчера після узгодження деталей.

Всі відгуки

Вибачте, поки немає відгуків...

Додати відгук

Спасибі. Ваш відгук надіслано