На перший погляд, транспортування будь-якого будівельного вантажу не передбачає складнощів. Адже завантажити предмети до кузова, перевезти, розвантажити – справа нескладна. Але, на практиці, виявляється, що завершальний етап робіт – розвантаження та підйом матеріалів, виконувати нема кому. Досить часто логістичні компанії не включають цей пункт у кошторис та підйомні роботи лягають на плечі замовника.

Підйом будматеріалів можна все-таки здійснити самотужки, але мало хто готовий до такого «силового тренування». Довірте цю роботу фахівцям, які мають необхідну фізичну форму та знання про те, як правильно проводиться розвантаження та підйом будматеріалів. Адже й у цій, здавалося б, простій справі є чимало секретів та нюансів.

Кому може знадобитися така послуга? Клієнтами вантажників стають:

 • приватні замовники, які роблять ремонт у квартирі;
 • компанії, що надають логістичні послуги;
 • виконроби;
 • фірми, що спеціалізуються на ремонтах та будівництві.

Мало купити будматеріали, вибрати та замовити авто для транспортування та здійснити перевезення. Важливо заздалегідь подбати, щоб вантажники підняли продукцію на потрібний поверх.

Як замовити підйом будматеріалів у Києві

Для того, щоб зробити замовлення послуги, необхідно уточнити кілька важливих нюансів:

 • дізнатися розцінки на розвантаження будматеріалів у різних компаніях;
 • уточнити регіон та маршрут проходження авто, час на перевезення;
 • погодити час прибуття вантажників на об’єкт;
 • заздалегідь попередити робітників про тип товарів, що піднімаються.

Після уточнення та узгодження всіх деталей необхідно укласти договір на надання послуг. У документі прописуються дрібні тонкощі – час і терміни роботи, обсяг вантажу, його тип, необхідність тільки розвантаження або підйому, поверховість будівлі, наявність вантажного ліфта та ін. Після підписання договору залишиться лише прийняти здану роботу у виконавців.

Специфіка підйому будматеріалів на поверх

Вартість доставки будматеріалів багато в чому залежить від часу роботи та відстані, на яку перевозиться вантаж. Також при складанні кошторису враховується тип вибраного транспорту, його вантажопідйомність. Недорогий та практичний вибір – вантажні Газелі, які мають компактні габарити, відмінну маневреність та легко проїжджають неширокі вулиці та провулки. Тарифи на оренду автомобілів з різною вантажопідйомністю відрізняються!

А ось те, скільки коштує підняти будматеріали на поверх, залежатиме переважно від самого вантажу. Так, відвантаження габаритних меблів, будматеріалів великої ваги та коробок з одягом обійдеться у різні суми.

Якщо говорити про будматеріали, які необхідно підняти на високий поверх, то фахівці враховують їх форму та вагу, тип упаковки (мішки, ящики, палети), найменування (цегла, пісок, цемент, лакофарбові матеріали, шпаклівка), методику підйому (тільки ручна праця). , використання ліфта, витягу, навантажувача, спецтехніки). У деяких випадках вантаж неможливо підняти по сходових прольотах, що також впливає на прайс-лист на підйом даних габаритних будматеріалів.

Вартість роботи вантажників залежатиме і від крихкості продукції. Скло підняти буде дорожче, ніж такий же обсяг вантажу, що не б’ється.

На підсумкову вартість робіт впливає і висота підйому. Дізнайтеся наперед, скільки беруть вантажники за поверх у різних компаніях.

Як вантажники здійснюють підйом на поверх

Незалежно від того, куди мають бути підняті товари – у квартиру, офіс чи приватний будинок, вантажники отримують погодинну оплату. Детально прорахуйте, скільки часу потрібно для підняття всього обсягу будматеріалів для того, щоб не платити за простий.

Весь процес роботи зав’язаний кількох параметрах. По-перше, необхідно знати, яка вага може підняти вантажник – виходячи з цих даних і розрахованого часу на виконання підняття слід обумовити необхідну кількість людей для роботи.

По-друге, важливо розуміти, як саме фахівці здійснюють підйом матеріалів. Як уже згадувалося, це може бути повністю ручна праця (коли мішки та ящики переносяться людьми без використання додаткових девайсів та техніки), підйом за допомогою мотузок, кріплень, лебідки або іншого компактного обладнання. Найбільшу суму доведеться заплатити за підвищення складних вантажів, яке неможливо здійснити без замовлення спеціальної техніки.

Потрібен вантажник на будматеріали? Зробіть замовлення онлайн

Для розвантаження будматеріалів ви вирішили користуватися роботою вантажника. За статистикою, таке рішення справді є оптимальним і за ціною, і якістю виконання. Погодьтеся, самостійно впоратися з розвантаженням і підняттям важких мішків, палет, плит – завдання, яке не під силу обивателю.

Рішення прийнято і залишилося лише знайти виконавця та укласти договір. Підбір компаній, що спеціалізуються на переїздах та будівництві, найпростіше зробити через Інтернет. На запит «Доставка будматеріалів» або «Вантажники Київ» ви отримаєте у пошуковику цілу низку відповідей. Уважно вивчіть наступну інформацію:

 • вартість робіт;
 • специфіка послуг;
 • охоплюваний регіон роботи вантажників.

Виберіть ту компанію, яка максимально точно відповідає вашим вимогам до ціни, типу матеріалів, що піднімаються, термінам. Не забудьте про вивчення репутації фірми – знайти відгуки можна на спеціалізованих форумах та дошках оголошень.

Для підйому будматеріалів у Києві клієнти часто вибирають компанію VivaTrans. Співробітники фірми мають непоганий досвід роботи з матеріалами різного типу, габаритів, складності та працюють за цілком лояльними розцінками.

Як переконатися у правильності вибору? Досить кількох кроків. Після перевірки репутації компанії зв’яжіться з менеджером за телефоном, вказаним на сайті або онлайн. Дізнайтеся, скільки коштує робота вантажників і чи є вільні фахівці на потрібну дату. Повідомте співробітника інформацію про вантаж, розрахований вами час роботи працівників та їх кількість. Після попереднього погодження залишиться лише підписати договір та сплатити рахунок за кошторисом.