Переїзд – завжди завдання клопітке. Особливо вона ускладнюється у разі потреби перевезення великогабаритних предметів. Наприклад, вага рояля не дозволяє спустити/підняти на поверх і транспортувати музичний інструмент без сторонньої допомоги. Але справа не тільки в габаритах – таке обладнання слід переміщати з дотриманням правил, адже інакше можна пошкодити інструмент.

Як правильно має бути організоване транспортування піаніно чи роялю та у чому різниця між цими музичними інструментами?

Чим відрізняється фортепіано від піаніно та рояля?

При замовленні послуги перевезення інструменту оператор обов’язково уточнить – який вид клавіш потрібно транспортувати. Невже це важливе?

Чим відрізняється фортепіано від піаніно та рояля? Фортепіано – збірне найменування. Розрізняють 2 великі категорії таких інструментів – роялі та піаніно.

Рояль відрізняється горизонтальним розміщенням деки, струн і механіки, через що має більші розміри і кришку, що відкидається у висоту. Піаніно ж – компактний варіант, що стало можливим завдяки вертикальному типу розташування деки, струн та механічної частини. Як показує досвід, перевезення піаніно здійснити простіше, ніж рояля.

Особливості перевезення рояля та піаніно

Вам необхідно перевезти рояль? Обов’язково уточніть цю деталь під час замовлення переїзду. Фірма вантажоперевезень має врахувати цей момент при складанні плану робіт. Так, важливо підібрати оптимальний склад вантажників, потрібну упаковку, запастися необхідними інструментами. При першому контакті з компанією перевізником дізнайтесь – чи спеціалізується вона на транспортуванні роялів та піаніно.

Чим відрізняється транспортування роялю від перевезення піаніно? Головна відмінність – у специфіці конструкції інструментів. Так, рояль при великих габаритах важить менше, ніж піаніно. А ось важке фортепіано, зручніше в перевезенні, вимагає при перевезенні великих зусиль і нерідко застосування спеціальної техніки.

Який етап перевезення найскладніший? Мабуть, найбільшої концентрації та умінь фахівців вимагає момент від винесення інструменту з дому до навантаження у вантажівку та зворотна ситуація – при розвантаженні та підйомі на нове місце. Переміщення у випадках проводиться силами такелажників. У процесі перевезення інструменту в авто за належного закріплення його складнощів не виникає.

Перевезення роялів та піаніно потребує попередньої підготовки.

Перевезення роялів та піаніно: підготовчий етап

Як правильно перевезти рояль чи піаніно? Для початку інструмент необхідно грамотно запакувати. Фахівці використовують з цією метою матеріал, стійкий до механічного впливу і здатний захистити обладнання та зовні, та його внутрішні механізми. Подібне впакування використовують і при переміщенні великої оргтехніки. Правильно упакований інструмент не відкриється в процесі перенесення та не буде пошкоджено.

Основні етапи перевезення піаніно у Києві

Перевезення фортепіано – одна з послуг, що надаються компанією Viva Trans. При первинному обговоренні переїзду оператор проведе оцінку всього комплексу робіт, включивши до неї вартість послуг вантажників, які професійно здійснюють у Києві перевезення піаніно.

Після того, як інструмент буде запакований, такелажники приступають до основної роботи.

Перевезення піаніно та роялів включає:

  • винесення об’єкта з квартири (при необхідності – спуск із поверху);
  • навантаження інструменту у вантажне авто;
  • фіксування вантажу;
  • перевезення;
  • розвантаження авто за допомогою додаткових засобів для такелажу;
  • підйом на поверх, занесення в квартиру.

Водій перед початком переїзду ретельно підбирає маршрут. На дорозі не повинні бути присутніми нерівності, вибоїни, ями, перетин яких може стати причиною пошкодження інструменту.

Вантажні перевезення піаніно вимагають використання авто від 1,5 тонни. Максимальна вантажопідйомність розраховується виходячи із загального обсягу та ваги речей, що перевозяться.

Вантажники компанії Viva Trans перевозять піаніно та роялі у Києві з дотриманням усіх вимог та правил до транспортування великогабаритних музичних інструментів. Фахівці гарантують: квартирний переїзд з необхідністю перевезення піаніно буде здійснено з максимальною якістю.

Скільки часу займе транспортування піаніно чи рояля? Найчастіше такий переїзд здійснюється фахівцями досить швидко. Власники інструменту можуть прискорити процес, заздалегідь підготувавши інструмент до переміщення – очистити його, скласти всі частини, що відкриваються в закрите положення, прибравши меблі та інші предмети, які можуть ускладнити переміщення фортепіано.