Перевезення побутової техніки та її упаковка! Перевезення техніки має велику відмінність від інших видів вантажів та відноситься до складної категорії перевезень. Насамперед це пов’язано з потребою дбайливою упаковкою техніки навантаження перевезення та розвантаження. Якщо при перевезенні побутова техніка не була ненадійно упакована і закріплена, вона може отримати зовнішні або внутрішні пошкодження, які можуть надалі перешкоджати її правильності роботи, або призвести до поломки. У зв’язку з цим необхідно використовувати послуги професіоналів.

Дрібну побутову техніку перевозити нескладно. Її можна запакувати в картонні коробки, заповнити вільний простір будь-яким матеріалом, обмотати скотч стрічкою і перевезти в салоні або багажнику власного автомобіля. Але упаковка та перевезення великої та дорогої побутової техніки краще довірити професіоналам. Правильний вибір упаковки для побутової техніки дуже важливий. Сучасні пакувальні матеріали запобігають появі подряпин, попадання вологи. Правильно підібране пакування дозволяє знизити ризик пошкодження при транспортуванні. Ну а професійна мувінгова компанія забезпечить перевезення побутової техніки в цілості та безпеці.

При переїзді дорогої побутової техніки важливо не нехтувати упаковкою.

Як замовити послугу упаковки побутової техніки?

Насамперед ви зв’язуєтеся з нашими менеджерами, за номером, вказаним на даному сайті. Для того, щоб перевезення та упаковка Вашої побутової техніки пройшла якнайкраще, необхідно повідомити нам наступну інформацію:

  • Перелік побутової техніки, що підлягає упаковці;
  • Необхідність у транспортному засобі, що перевозиться;
  • Габаритні розміри та зразкова вага техніки;
  • Поверховість будівлі, наявність ліфта, за потреби у його транспортуванні;
  • Чи потрібні вам люди для навантаження/розвантаження/відключення/підключення техніки;

Наші оператори узгоджують дату та час доставки, зручну для Вас, а також прикладну вартість для упаковки, погрузочно-розгрузочних робіт та транспортування.

Як відбувається процес упаковки побутової техніки?

Упаковка холодильника

Холодильник є предметом важким, весогабаритним, а також досить вразливим. Перед тем як перевезти холодильник його необхідно підготувати. Першим делом потрібно убрати все содержиме всередині, а так же магнити і прочее снаружи на дверце холодильника. Наступним кроком є ​​його відключення, протягом 5-7 годин до доставки, для того, щоб він розморозився. Час у вас від жінок і поляків, і не варто на нього звертати увагу. Першим делом перед упаковкою дуже важливо зафіксувати дверці. При упаковці може бути використана повітряно-пузирчатая пленка, картон, пенопласт, це залежить від типу холодильника і для кожного підбирається окремо. Після ретельної упаковки слід погрузка-перевозка-разгрузка. В той час, коли перевезення ні в якому разі не можна перевозити холодильник в горизонтальному положенні, а також неподвижно закріплений, і об цьому не варто забувати. На новому місці прилад не можна включати відразу в сеть, варто подождати 3-4 години, і холодильник знову буде котів

Упаковка стиральної машини

Для початку, стиральну машину потрібно відключити від системи водопостачання і водовідвода. Далі слід транспортировочними болтами зафіксувати барабан. Шланги і провода упаковуються окремо. Для того, щоб уникнути царапіну на поверхні корпусу, його упаковують у повітряно-пузирчату пленку і надійно закріплюють скотч Лентою. Не варто забывать, що стиральну машину перевозити потрібно вертикально.

Упаковка посудомойки

Перевозити посудомоечную машину можна виключно у вертикальному положенні, щоб уникнути потрапляння залишків води в блок управління посудомийною машиною, що може привести до її подальшої поломки. Перед транспортом слід слити воду з посудомийної машини і закрити водопровідний кран, закріпити де Посудомоечную машину слід упаковувати в повітряно-пузырчатую пленку, або картон з поліетиленової пленкоппленкопп

Упаковка кухонної плити

Немає місця для відвідування, що в Кухонні Плеті розміщуються взимку. Перед транспортною плитою необхідно відключити від газової труби або мережі електропитання. Зафіксуйте всі рухомі частини, всередині все винуть і упаковать окремо. Для того, щоб уникнути будь-яких зовнішніх пошкоджень на стекле або корпусі, необхідно упаковувати в повітряно-пузирчату пленку, Картон. Після ретельної упаковки, плита готова до подальшої транспортування.

Упаковка телевизоров

Телевізор є дуже хрупким і дорогим предметом, тому він потребує ретельної упаковки. Зверніть увагу, що до нього відноситься телевізійник території електроенергії, яка використовується проектом. Далі потрібно підібрати необхідну під розмір телевізора картонну коробку. Необхідно надійно захистити екран від яких або пошкоджених. Для цього можна скористатися листом картону, який закріпить його скотчем, завдяки якому не залишиться слідів від скоку Після цього телевізор упаковується в повітряно-пузырчатую пленку. Далее телевизор помещается в коробку. Для вивільнення вільного руху телевізора всередині коробки во время руху, вільного простору необхідно заповнити упаковковою папером або пенопластом. Це те, що вам потрібно знати про телебачення або повідомлення про передачу. Після ретельної упаковки, Ваш телевізор готовий до доставки. Ні, можна з упевненістю сказати, що телевізійник такий довгий, як він діє взимку.

Хто виконує роботи по упаковці?

При наявності досвіду ви можете самі упаковати житову техніку. Не забувайте про це, це багатовимірна річ і професіонал у той період. Наш персонал Знає багато нюансів. Ми завжди готові надати Вам усі види упаковочного матеріалу.

Оплата послуг і ціни

Ви вибираєте спосіб оплати, який вважаєте найзручнішим. Це може бути:
– По безготівковому розрахунку.
– По безготівковому розрахунку.