Вантажоперевезення вантажною Газеллю – один із найбільш бюджетних та зручних способів перевезти будь-які малогабаритні вантажі. Ці невеликі вантажівки представлені в широкому асортименті, відрізняються довжиною, місткістю, вантажопідйомністю.

Перевезення Газеллю: сфера застосування послуги

Де актуально використати невеликі вантажівки для перевезення вантажів? Газелі різної місткості є найпопулярнішим вибором у кількох випадках:

 • при домашньому чи офісному переїзді;
 • для доставки товарів до точок продажу;
 • під час перевезення невеликих обсягів будівельних матеріалів;
 • для перевезення різноманітного обладнання.

Головна перевага Газелей – їх компактність та маневреність, які порівняно з параметрами інших вантажних автомобілів суттєво виграють. Вантажні Газелі вільно проїжджають вузькими вулицями та провулками, в’їжджають у двори, мають можливість у них розвернутися. При цьому вони легко підкорюють бездоріжжя, мають всередині достатній простір для розміщення великої кількості коробок, тюків, упаковок, ящиків та необхідні кріплення для них. Деякі види машин Газель призначені для транспортування сейфів та іншого банківського обладнання.

Швидкі та практичні вантажоперевезення за допомогою Газель фургон та бортової моделі

Отже, Газель це зручно. Ця марка автомобіля набагато спрощує процес навантаження та розвантаження кузова, надаючи можливість робітникам підігнати машину безпосередньо до місця робіт. Але це далеко не повний перелік її переваг.

Якщо ви вибрали бортову Газель – перевезення стануть максимально комфортними. У такий кузов можна завантажити практично будь-яку продукцію – від будматеріалів до продуктів харчування. У більшості випадків автомобілі даного типу використовують для транспортування габаритних вантажів, які складно чи недоцільно розміщувати у закритих авто.

Використання Газелів фургон для перевезення вантажів – швидкий спосіб доставити товар точно вчасно без затримок на маршруті. Маневреність цієї машини і швидкість, що розвивається нею, роблять вирішення логістичних завдань простим і оперативним. Саме на Газель падає вибір при підборі автомобіля, який поєднує у собі функціональність та швидкість.

Який обсяг вантажної Газелі

Види Газелей для перевезення різних вантажів різняться. Насамперед відмінності складаються в типі кузова та місткості машини. Найбільш популярним варіантом є Газелі:

 • бортові, місткістю 1,5 тонн;
 • суцільнометалеві фургони, об’ємом 2 тонни;
 • ізотермічні моделі, вантажопідйомністю 1,5 т;
 • евакуатори, вантажопідйомність яких сягає 2 тонн;
 • рефрижератори обсягом 1,5 тонн.

У середньому вантажопідйомність Газелі становить 1,5–2 тонни, а об’єм її вантажного простору – до 16–18 м3. Завдяки такому розмаїттю моделей підібрати оптимальний варіант у кожному конкретному випадку не складає труднощів. Серед перерахованих моделей можна легко знайти машини для перевезення будматеріалів, замороженої та охолодженої продукції, особистих речей, офісного та банківського обладнання, харчових продуктів, меблів, тварин та птиці. Виберіть найкращий варіант серед безлічі марок Газелей.

Різноманітність марок вантажних Газелей

Бажаєте дізнатися точно, яку вибрати Газель – уважно вивчіть усі доступні для замовлення марки.

Історія модельного ряду Газель розпочалася у липні 1994 року. З 2003 року розпочався випуск автомобілів марки другого покоління, які мало чим відрізнялися від перших представників Газелі. Єдина різниця – у новому бампері, радіаторній решітці та світлотехнічних приладах. Вже в 2005 році з конвеєра зійшла мільйонна Газель, що стало найяскравішим свідченням популярності марки.

Третє покоління автомобілів Горьковського виробництва вийшло в 2010 році у вигляді нової Газелі Бізнес. У 2013 році світ познайомився з Газель Next, яка вже мало чим нагадувала перші авто. Восени 2013 року компанія почала виробництво Газелі Бізнес CNG.

Сьогодні попит у замовників мають найбільш практичні вантажні моделі:

 • бортова ГАЗ 3302 вантажопідйомністю 1,5 тонни, що відрізняється вантажною висотою 1 м;
 • ГАЗ 33027, призначена для їзди по бездоріжжю та путівцям;
 • ГАЗ 330202 з подовженою рамою;
 • ГАЗ 33023 Газель-Фермер, здатна перевозити до 5-ти пасажирів та 1 тонну вантажу;
 • ГАЗ 2705, що використовується як інкасаторські, лікарські машини, а також як автолабораторії;
 • Газелі Next із різноманітними комплектаціями – ізотермічні моделі, європлатформи, авто для перевезення промислових товарів.

Серед бортових автомобілів популярні ГАЗ-А22 з 7-місною кабіною, ГАЗ-А21 з тримісною кабіною. Сьогодні саме Газель Next є найбільш затребуваним та популярним варіантом серед малотоннажних авто для вантажоперевезень.

Вибираючи Газель для транспортування вантажу, клієнти логістичних компаній отримують безліч переваг – впевненість в оперативності та безпеці перевезення, простоту вантажно-розвантажувальних робіт, якість трансферу. Шукайте авто для перевезення речей, матеріалів, обладнання? Вибирайте Газель.