Вантажні таксі сьогодні використовують повсюдно.

Без них проблематично здійснити квартирний чи офісний переїзд, доставку будматеріалів на об’єкт, вивіз сміття після ремонту, доставку габаритних покупок. Можна замовити вантажне таксі погодинно, а можна – на той термін, який буде потрібний для здійснення всієї операції з транспортування вантажу. Але оплата в такому разі розраховуватиметься за тією ж схемою – за кожну годину роботи водія та вантажників.

Одне з перших питань, яке непокоїть всіх майбутніх клієнтів мувінгової служби – вартість вантажного таксі.

Вантажне таксі: тарифи

Ціна виклику таксі (якщо вам необхідно вантажне авто) може змінюватись. Залежать тарифи від кількох факторів:

  • місткість машини;
  • ціни за годину роботи;
  • маршрут перевезення.

Не варто забувати і про те, що при розрахунку вартості перевезення речей враховується не лише тариф автомобіля та водія, а й розцінки вантажників, адже за підйом/спуск меблів або техніки на поверх, а також упаковку предметів також необхідно платити. До того ж, потрібно оплачувати дорогу авто на зворотному маршруті.

Саме ці фактори мають найбільший вплив на підсумкову суму в кошторисі на замовлення будь-якого вантажного таксі. Якщо вам потрібна вантажна машина для переїзду – попередньо вивчіть всі пропозиції, які відповідають запитам за часом і маршрутом слідування. Порівнявши ціни, можна буде зробити найвигідніший вибір. За поїздку за межі столиці розрахунок провадиться за спеціальними тарифами.

Вантажне таксі: переїзд без складнощів

Як організувати вантажне таксі? Для виконання цього завдання достатньо зайти на сайт компанії, вибрати транспорт відповідної категорії, залишити заявку. Менеджер підприємства зв’яжеться із замовником для уточнення докладної інформації. Другий спосіб замовити вантажне таксі без онлайн форми. Процедура проста – зателефонуйте до фірми самостійно, обговоріть деталі вантажоперевезення, позначивши співробітнику обсяги та зразкову вагу вантажу, маршрут, час на переїзд. Разом з професійним помічником буде простіше визначитися – скільки вантажників потрібно для оптимальної роботи, який тоннах авто вибрати, як організувати якісне перевезення речей.

Що таке вантажне таксі

Дізнайтесь, які машини використовуються як вантажне таксі у вибраній фірмі. Часто це авто середньої місткості 1-3 тонни (для квартирних та офісних переїздів найчастіше використовуються Газелі). Такий транспорт спеціалізується на перевезенні важких та габаритних речей у Києві та області – меблів, обладнання, техніки, музичних інструментів, будматеріалів, предметів побуту та ін.

Як дізнатися тариф вантажного таксі

Ознайомитись із розцінками на таксі для перевезення вантажів можна і без прямого контакту з представником мувінгової компанії. На сайті фірми можна знайти прайс-лист, в якому позначені ціни на найбільш затребувані послуги. Розрахуйте суму, включивши всі ті пункти, які необхідно виконати саме вам.

Чому замовлене вантажне таксі треба сплачувати в обидві сторони? Цей факт іноді обурює клієнтів. Але важливо розуміти, що в той час, коли машина долає ділянку колії без вантажу, витрата палива також здійснюється, а вантажники та водій не можуть виконувати іншу роботу.

Вантажне таксі – вигідний варіант для вантажоперевезень. Замовлення такого авто набагато дешевше, ніж виклик КАМАЗу або іншої техніки для перевезення вантажів. Переконайтеся в цьому самостійно, дізнавшись про ціни на обидві послуги.