Квартирный переезд недорогоКвартирний переїзд — затратне та вимотуюче заняття, яке потребує чимало фінансових та тимчасових вкладень. В ідеалі для економії коштів необхідно мати сто друзів та один вантажний автомобіль в особистому користуванні. Але в даній статті розглянемо найпоширеніші ситуації, коли потрібні послуги транспортної компанії, основна спеціалізація яких — перевезення вантажів, а саме дієві способи економії грошей при зверненні до них.

1. Оцінка масштабності переїзду

Визначившись з обсягом речей, які ви забиратимете з собою на квартиру, можна не тільки суттєво заощадити, але й спростити собі життя. Багато фірм, які завоювали популярність та хорошу репутацію в аудиторії, пропонують послугу менеджера, який приїжджає до замовника з метою вивчення кількості вантажу. Таким чином підбирається оптимальний варіант транспортного засобу.

2. У нове життя без старих спогадів

Зменшити кількість речей та полегшити сам процес переїзду, можна позбувшись старих та непотрібних речей. Наприклад, немає необхідності тягнути з собою старий диван, який незабаром все одно відправиться на смітник. А старий дитячий одяг та іграшки можна віддати родичам, друзям та сусідам, у яких підростає малюк. Як наслідок, перевезення вантажу стане менш трудомісткою та дорогою справою, дозволяючи зберегти власні нерви.

3. Відмова від дорогих послуг

Професійні мувінгові компанії пропонують широкий спектр послуг, що покликані для полегшення виконання такого завдання, як переїзд офісу або квартири. Наприклад, можна сміливо відмовлятися від розбирання та збирання меблів, упаковки власних речей, якщо ви впевнені у своїх силах. Тим часом, за відсутності навичок краще не ризикувати цілісністю майна та довірити роботу спеціалістам.

4. Час – гроші

При замовленні послуг завантаження не варто економити на кількості людей. Два-три грузчики можуть не впоратися з великими обсягами майна за короткий термін, і тоді процес суттєво затягнеться. Таким чином, виникне ймовірність переплати за простій вантажіівки, тому заощадити достатню кількість грошей не вдасться.

5. Завантаження власними силами

Ще один дієвий спосіб скорочення витрат під час переїзду — відмова від послуг вантажників. Компенсувати процес можна, запросивши фізично сильних та активних друзів, які оперативно занесуть майно у фургон. Окремо слід обумовити завантаження великогабаритних меблів – слід мати вправність і, бажано, допоміжне обладнання.

6. Тотальна економія – не панацея

Не слід економити на професійних послугах вантажоперевезення при виборі компанії, адже це може спричинити негативні наслідки. Не варто довіряти перевізникам, які відмовляються укладати договір, тому що зникають важелі тиску для притягнення такої фірми до відповідальності. Краще вибрати агентство, яке дорожить своєю репутацією.