Сильні, грубі, спітнілі мужики, що пахнуть перегаром з особами, не спотвореними інтелектом. Такими ми їх звикли собі уявляти?

«Вчися, синку, а то виростиш тупим і підеш у вантажники» – так мотивували мами хлопчаків, що розпустилися?

“Такий був хлопець перспективний, але опустився, спився і зараз вантажником працює” – говорили ми про знайомих невдах?

Так от зараз ці догми безнадійно застаріли!

Професія – вантажник

Сучасні вантажники – це не просто фізично витривалі хлопці. Щоб виконувати свої професійні обов’язки, вони повинні мати неабиякий запас теоретичних знань, підкріплений практичними навичками, кмітливістю, хорошим знанням сучасної техніки, вмінням швидко орієнтуватися та діяти за обставинами і при цьому мати високий рівень комунікабельності – адже вони є обличчям своєї компанії та формують її репутацію. .

Ви вважаєте, що це перебільшення? Звичайно, важко відразу відмовитися від так званого ставлення до вантажників. Але подивіться тільки на перелік послуг, які пропонує своїм клієнтам кожна мувінгова компанія, що поважає себе, і прикиньте, відповідно, що потрібно від вантажника:

  • Переїзд (квартирний або офісний) – необхідно вміти розібрати/збирати/упакувати/завантажити/закріпити в кузові меблі, тендітні предмети, що б’ються (люстри, дзеркала). На особливу увагу заслуговує побутова техніка – чого варта тільки демонтаж, упаковка, монтаж кондиціонерів! Адже є ще холодильники, телевізори (і не просто ящики, а панелі), мікрохвильові печі та інше. І все це вантажник повинен вміти розібрати, упакувати, потім зібрати і розставити на новому місці на місцях, з неодмінною умовою – щоб працювало!
  • Спеціалізовані переїзди: промислові переїзди, перевезення концертного обладнання та музичних інструментів, банківського обладнання. Адже тут треба вміти з сучасною вантажною технікою керуватися, знати тонкощі перевезення сейфів, терміналів, верстатів, роялів та інше. Адже за збереження цього цінного та дуже вразливого вантажу відповідальність несе мувінгова компанія.
  • Складські роботи: для виконання цього пункту в переліку послуг транспортної компанії вантажник повинен ще й розбиратися в особливостях складської діяльності – розсортувати, розфасувати, упакувати, промаркувати продукт, а за необхідності розвезення торговими точками – ще й виконати функції експедитора.

Таким чином, сучасний вантажник – це кваліфікований фахівець та назва «різноробочий» явно застаріла і не відповідає тим вимогам, які час висуває до людей цієї професії.