Перевезення вантажів по Києву та області для приватних клієнтів та юридичних осіб

Вантажоперевезення: від 300 грн. / год
Мін. замовлення: 2 години + подача від 900 грн.*

ЗАМОВИТИ
При замовленні авто з гідробортом Рокла - БЕЗКОШТОВНО!
ЗАМОВИТИ
Автомобіль з гідробортом за ціною звичайного

Вантажоперевезення: 300 грн. / год
Мін. замовлення: 2 години + подача 900 грн.*

ЗАМОВИТИ

Вантажоперевезення безналу (з ПДВ) для юридичних осіб

Компанії, що надають послуги вантажоперевезення, не залишаться без роботи, оскільки подібний сервіс дуже затребуваний нині, як серед приватних, так і корпоративних клієнтів. Пропозицій на ринку чимало, але потенційні замовники традиційно цінують якість, швидкість та конкурентну вартість. На ці показники орієнтується компанія Viva-Trans.

Ціни на вантажоперевезення по Києву та Україні залежать від кількості транспортних засобів, вантажопідйомності автомобіля засобу, кількості необхідних людей, часу витраченого на навантаження-вивантаження. А так само кілометражу. Щоб дізнатися точну вартість вантажоперевезення за безготівковим розрахунком, просто зателефонуйте нам або залиште заявку на нашому сайті. Наш менеджер відповість на всі питання, що цікавлять, і і підбере для Вашої кампанії оптимальну пропозицію. Ми цінуємо наших клієнтів та налаштовані на тривалі взаємовигідні умови співпраці.

Грузовые перевозки с НДС

Для юридичних осіб можлива безготівкова форма сплати з ПДВ

Документи для укладання договору (Директору та Гол. бухгалтеру)

Свідоцтво платника ПДВ
Виписка з ЄДР 1 стор.
Виписка з ЄДР (2 стор.)
Довідка АА з ЄДР
Довідка АА з ЄДР (2 стор.)

Мувінгові послуги у Києві!

Мувінгові послуги на сьогоднішній день досить затребувані по всьому світу, оскільки є зручним та практичним способом вирішити питання з перевезенням будь-якого майна. Цими послугами користуються як приватні клієнти, і великі компанії. При цьому не важливо, як далеко хоче переїхати клієнт – на сусідню вулицю чи інше місто. У будь-якому випадку сучасна людина вибере мувінг як найзручніший і найдоступніший спосіб вирішення проблем з перевезенням.

Мувінгова компанія обов’язково візьме на себе всі турботи, пов’язані з перевезенням вантажів у будь-який пункт призначення. Крім того, в послуги мувінгу входить якісне пакування всього перевезеного, а також надання послуг вантажників, які не тільки завантажать Ваші речі, але при необхідності зберуть і розберуть. Професійна компанія завжди контролює всі етапи вантажоперевезення, завдяки цьому мувінгові послуги компанії – це швидкий та надійний спосіб організації переїзду Вашої квартири, офісу чи доставки будь-якого вантажу.

Варто розуміти різницю між мувінговою та іншою транспортною компанією. Останні не надають послуги повною мірою, а отже, не зможуть виконувати комплексний переїзд Вашої квартири чи офісу. Транспортні компанії не мають у своєму розпорядженні штату фахівців, які змогли б правильно оцінити обсяг робіт і вагу вантажу, і як наслідок підібрати потрібні габарити транспорту і розрахувати час. Також у таких компаніях немає штатних вантажників, їх наймають з боку на окремі замовлення.

Мувінгова компанія «Віва Транс» має штатний робочий персонал і гарантує якість усієї роботи. Швидкість та продуктивність праці в нашій компанії значно вища.

При масштабному переїзді офісу та виробництва координатор компанії складе та узгодить з клієнтами план майбутніх робіт. І у разі необхідності процес може здійснюватися кілька днів змінними бригадами. Виконати точно вчасно та без втрат переїзд великого офісу чи банку може лише наша спеціалізована компанія.

Мувінгова компанія «Віва-Транс»!

Мувінгові послуги це основний напрямок діяльності нашої компанії. Ми надаємо послуги з перевезення квартир та офісів, перевезення будь-яких видів вантажу, перевезення меблів, музичних інструментів, офісної техніки, банкоматів, платіжних терміналів, а також надаємо послуги вантажників для завантаження та розвантаження малогабаритних та великогабаритних вантажів/речей.

Ми виконуємо роботу досить якісно, ефективно і в найкоротші терміни, ми маємо досвід і знання, щоб краще перевезти Ваш вантаж у цілісності та повній безпеці.

Якщо Ви не знаєте, який потрібний автомобіль для перевезення речей і де знайти авто? Хто допоможе перевезти вантаж і де знайти професійних вантажників? Хто і як перевезе піаніно, рояль чи сейф? Хто може швидко і акуратно розібрати меблі, а головне хто її потім збере та розставить по місцях? Вартість всіх цих послуг?

На всі ці запитання відповідь одна – компанія Віва-Транс!

Якщо Вам потрібно підготувати меблі до переїзду, і Ви не в змозі це зробити самостійно, наші кваліфіковані вантажники та збирачі Ваших послуг. Вони професіонали своєї справи та їм під силу всі труднощі та проблеми переїзду, вони в короткий термін вирішать, і Ваш переїзд квартири чи офісу пройде швидко та без проблем.

Ми надаємо весь необхідний пакувальний матеріал та професійну роботу з упаковки меблів. Будь-який вид пакувального матеріалу є у наявності щодня. Ви маєте можливість заздалегідь, до початку перевезення, розібрати та запакувати, максимально підготувати всі речі до переїзду.

І якщо Ви не знаєте, який вантажний автомобіль потрібен Вам, для переїзду, не замислюючись, звертайтесь до наших кваліфікованих менеджерів (диспетчерів), які зі знанням справи підберуть найоптимальніший автомобіль із нашого автопарку.

Ми виконаємо повний спектр послуг з перевезення вантажів, речей, дешевше та якісніше за аналогічні компанії. Транспортна компанія (Київ) «Віва Транс» це завжди висока якість послуг та кваліфікований персонал.

Потрібні вантажоперевезення?
Дзвоніть зараз +38 (066) 227 02 02
Зручно дзвонити? Ми передзвонимо Вам!
Потрібні вантажоперевезення? - Телефонуйте!